
| Parameter | Value |
|---|---|
| Operating Supply Current | 700 µA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Supply Voltage | 100 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Accuracy | 0.6 % |
| Number of Outputs | 1 |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
